Informace k členství CaliVita

V nabídce e-shopu PřírodníCestou jsou pouze produkty firmy CaliVita. CaliVita je mezinárodní spotřebitelská síť, která nabízí kvalitní doplňky stravy, přístroje pro zdraví, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. 

Produkty CaliVita můžete nakupovat jak za maloobchodní ceny, tak se v síti CaliVita registrovat a nakupovat za ceny členské.

TENTO E-SHOP JE URČEN POUZE PRO ČLENY CALIVITA NEBO TY, KTEŘÍ SE ČLENY STÁT CHTĚJÍ - CENY JSOU TEDY ČLENSKÉ. JESTLI MÁTE ZÁJEM O OBJEDNÁNÍ BEZ ČLENSTVÍ ZA MALOOBCHODNÍ CENY, OBJEDNEJTE ZDE - MALOOBCHODNÍ PRODEJ CALIVITA (je možné tam provést i registrační nákup)

Sama jsem členem sítě CaliVita od roku 2005, roky jen jako spokojený spotřebitel, až později jsem začala s firmou CaliVita spolupracovat. Členství nezavuje k žádným nákupům, můžete objednat klidně jen jednou, nikdo vás nebude jakkoli přesvědčovat o dalších nákupech ani propagaci produktů Calivita. Jedinou podmínkou je výše prvního nákupu - tedy pouze v případě, že se nákupem chcete stát členem sítě CaliVita a nakupovat za členské ceny, další nákupy jsou již bez omezení. Máte-li jakékoli dotazy, napište mi nebo zavolejte.  

Zde si můžete rozkliknout kompletní ceník produků CaliVita - jsou tam ceny jak členské, tak maloobchodní, tak body - BB jsou bonusové body a OB jsou obchodní body - právě OB jsou podstatné chcete-li se stát členy CaliVita a nakupovat s 25% slevou (základní registrace činí 680 OB, registrace PLUS 1320 OB, viz. níže)

CENÍK CALIVITA: MALOOBCHODNÍ CENY-ČLENSKÉ CENY-BODY

Kdo je členem sítě, nakupuje produkty za členskou cenu, která je o cca 25% nižší než cena maloobchodní.

Jedinou podmínkou členství je první tzv. registrační nákup produktů v hodně 680 OB (obchodní body), kdy jeden bod vychází přibližně na 1,- Kč bez DPH. Zde se můžete podívat na ceník CaliVita, kde vidíte výši OB u každého produktu (BB - bonusové body jsou nižší, neurčují registrační nákup, pro ten jsou důležité ty vyšší OB - obchodní body).

Upozornění - jestli ještě členem nejste a chcete nakupovat od prvního nákupu za členské ceny, musí první objednávka dosahovat minimálně 680 OB (cca 1.000,- Kč).

 

PODMÍNKY REGISTRACE A PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ

1. Registrace nového člena
2. Prodloužení členství
3. Změny

1. REGISTRACE

Každý, kdo se chce stát právoplatným členem sítě CaliVita® International, tak může učinit kdykoliv během roku zdarma tím, že nakoupí jakýkoliv produkt nebo produkty uvedené v ceníku země, kde se registruje (nelze se v ČR registrovat produkty z globální sítě)

Typy registrace: 

  • Základní registrace = nákup produktů v hodnotě 680 OB (cca 1.000,-Kč)

nebo

  • Registrace PLUS = nákup produktů ve hodnotě 1320 OB (cca 1600,-Kč), při registraci PLUS si můžete zvolit jeden z těchto dárků:


Bee Power
Magnezi B6
C 500
Aquabelle Nourishing Cream
Aquabelle Regenerating Cream

(Pokud vám jde o konkrétní dárek, při registračním - prvním - nákupu připište ho do poznámky)

Při registraci PLUS získá nový člen také:

50% SLEVA NA POZOROVÁNÍ ŽIVÉ KAPKY KRVE V TEMNÉM POLI MIKROSKOPU

Plnoprávní členové budou během platnosti svého členství dostávat zdarma CaliNews, čtvrtletník zaměřený na zdravý životní styl, na adresu, kterou naposledy uvedli, a mailem newsletter.

Pokud se člen zaregistruje v první polovině kalendářního roku, tj. do konce června, členství platí do konce stejného kalendářního roku. Pokud se zaregistruje v druhé polovině roku, tj. od začátku července, členství platí do konce roku následujícího, tj. rok a půl.

2. PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ

Členové si mohou obnovit členství kdykoliv během roku zdarma tak, že nakoupí jakýkoliv produkt nebo produkty v hodnotě 680 OB, a to buď na jedné faktuře nebo na více fakturách v jednom měsíci (body se jim sčítají), které jsou uvedeny v ceníku dané země, kde je registrován.
 

8 DŮVODŮ, PROČ SI VYBRAT PRODUKTY CALIVITA:
  • Díky vynikajícímu profesionálnímu zázemí nabízí CaliVita již více než dvacet let své produkty v souladu s danými předpisy a v té nejvyšší kvalitě.
  • Vždy se snažíme používat přírodní materiály, které pocházejí z těch nejlepších zdrojů.
  • V průběhu svého vývoje se zaměřujeme na využití lepšího vstřebávání, např. organických látek.
  • Na produkty poskytujeme firma CaliVita 100%-ní záruku kvality.
  • Abychom trvale zajistili vynikající kvalitu, jsou naše produkty předmětem přísného a několikanásobného ověřovacího procesu.
  • Velká většina našich doplňků výživy se vyrábí ve farmaceutických podmínkách v USA.
  • Produkty se vyrábějí podle zásad GMP (Good Manufacturing Practice), zatímco probíhá neustálá kontrola a také pravidelně rozvržené prověrky FDA (Food and Drug Administration). Úzce spolupracujeme s místními odborníky, kteří se zabývají poskytováním licencí, a tím  zajišťujeme, že naši spotřebitelé vždy dostanou produkty té nejvyšší kvality.
  • Všechny naše produkty jsou v souladu s právními prováděcími předpisy platnými v ČR a podléhají kontrole ministerstva zdravotnictví.

Rostliny, minerály, vitamíny a další účinné látky jsou nezastupitelnými pomocníky v udržení zdraví.