• VirAgo - k posílení imunity 90 tablet
VirAgo je komplexní přípravek, jehož všechny hlavní složky podporují zdravou činnost našeho imunitního systému. Oleuropein je látka, která se nachází v cenném extraktu z listů olivovníku a má antimikrobiální, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti, které ještě skvěle doplňuje lysin, aminokyselina, která brzdí množení virů. Echinacea je dobře známá bylina, kterou lidé dlouhodobě využívají v boji proti patogenům. Bylo prokázáno, že kočičí dráp se zinkem zvyšuje činnost imunitního systému.

 Upozornění:  Tento eshop je určený pouze pro členy CaliVita nebo ty, kteří se členy stát chtějí. Jsou zde uvedené členské ceny (nižší než ceny maloobchodní). Chcete-li od první objednávky nakupovat za členské ceny nebo máte-li naopak zájem o to objednat produkty bez členství za maloobchodní ceny, přečtěte si informace o možnostech, jak nakupovat produkty CaliVita : Členské nebo maloobchodní ceny? 


Věděli jste, že...?

Pau d’Arco, bylina, která je v Jižní Americe velmi oblíbená, se v lidové medicíně využívá již po staletí jako doplněk léčby určitých infekcí, astmatu, cukrovky a rovněž některých případů rakoviny?

 

Komu a kdy jej doporučujeme?

Těm, kteří se často nacházejí v situaci, kdy jejich imunitní systém potřebuje pomoc.

Těm, kteří hledají více komplexní imunitní ochranu.

K přípravě imunitního systému na zimu, jako kúru během podzimních měsíců.

Dávkování­: 3×1 tableta denně

Cena denní dávky:28 Počet denních dávek v balení:30

Upozornění!

Nedoporučuje se během těhotenství a kojení.V případě onemocnění trávicího systému nebo při pochybnostech se před užíváním poraďte s lékařem!Kočičí dráp se nedoporučuje užívat společně s imunosupresivy.

Složení:

80mg Extrakt z listů olivovníku (std. 15% oleuropeinu)

80mg L-ysin

60mg Extrakt z kůry kočičího drápu (std. 4% oxindolových alkaloidů)

30mg Extrakt z kůry Pau d`Arco 4:1 (std. 3% alkaloidů)

25mg Extrakt z kořene třapatky (Echinacea) (std. 3.5% echinakosidů)

10mg Zinek

Přídatné látky: uhličitan vápenatý (stabilizátor), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), kyselina stearová (plnidlo a protispékavá látka), oxid křemičitý (plnidlo a protispékavá látka), kroskarmelosan sodný (protispékavá látka), stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), mastek (leštící látka), farmaceutická glazura (leštící látka).

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

VirAgo - k posílení imunity 90 tablet

  • Kód výrobku: CV0117
  • Dostupnost: Na skladě
  • 815 Kč