• Liquid Chlorophyll 473 ml
Chlorofil je barvivo v zelených chloroplastech rostlinných buněk. Většina chloroplastů se nachází v buňkách v listech, ale mohou se rovněž vyskytovat v dalších zelených tkáních. Každý chloroplast obsahuje pigment chlorofyl. Pigmenty jsou chemické sloučeniny, které absorbují oblast viditelného světla určité vlnové délky. Chlorofyly mohou využívat především červené a modré světlo, a to je důvodem, proč se listí bohaté na chlorofyl zdá být zelené. Ve světelné fázi fotosyntézy přeměňují pigmenty energii slunečního záření na chemickou.
 Upozornění:  Tento eshop je určený pouze pro členy CaliVita nebo ty, kteří se členy stát chtějí. Jsou zde uvedené členské ceny (nižší než ceny maloobchodní). Chcete-li od první objednávky nakupovat za členské ceny nebo máte-li naopak zájem o to objednat produkty bez členství za maloobchodní ceny, přečtěte si informace o možnostech, jak nakupovat produkty CaliVita : Členské nebo maloobchodní ceny? 

Již po staletí se chlorofyl pocházející z vojtěšky používá po celém světě k detoxikaci a slouží rovněž jako stimulační látka. Některé studie prokázaly, že chlorofyl může inaktivovat v játrech a ve střevech škodlivé látky, které se do těla dostaly s potravou, ještě předtím, než mohou tělo poškodit. Podporuje neutralizaci toxinů a pomáhá je odstraňovat z těla. Má extrémně silný zásaditý účinek na trávicí systém, což je dnes stále důležitější. V případě nadměrného příjmu bílkovin a během konzumace cukrovinek, pochutin (např. káva) a nápojů sycených kysličníkem uhličitým (kola) se do těla dostávají chloridy a fosfáty. Z nich mohou vznikat kyseliny, které, pokud nejsou z těla vyloučeny, se v něm mohou hromadit. V tomto případě se doporučuje podstoupit detoxikační kúru, při které může výtečně pomoci Liquid Chlorophyll. Je možné jej rovněž aplikovat zevně jako dezinfekci na menší poranění a je vhodný i ke kloktání.

UPOZORNĚNÍ! • Chlorofyl nebyl zatím vyzkoušen u těhotných a kojících žen, proto by se v období těhotenství a kojení měl používat jedině na doporučení lékaře! • Pokud se podává orálně, může chlorofyl zbarvovat moč a stolici do zelena a může rovněž způsobit zabarvení jazyka.

Složení 15mg  Chlorofyl

Dávkování­: 1-3 čajové lžičky do skleničky vody nebo džusu

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Liquid Chlorophyll 473 ml

  • Kód výrobku: CV0133
  • Dostupnost: Na skladě
  • 888 Kč